Wítej_!Haha *403*Sámo Že JsMe Rády Že Ste Zawítali__!Snad Se
Wám tu Bude Líbit_!*606*
Najdeš Tu Wše Nač Si Zvedám obočí *413* Wzpomeneš_!Od Soutěží Až Po
Nše Keci_!
..NÁBOR NEW AFFs..Srdce *430*..Pište KaMkolIw..!=)
Hodnotíme BloGy-Tu-
+
Pznáwačka 0.3 --Go--
Bleskowka 0.14 ---PleeSk---


Listopad 2009

Obleč Se JaQo OlsenQy...0.2

30. listopadu 2009 v 18:45 | SKATE-gIrLs =*

Vtipy...

30. listopadu 2009 v 18:31 | SKATE-gIrLs =* |  Vtipy & Hlášky
Při hodině přírodopisu se přihlásí Pepíček a ptá se:
,,Paní učitelko,může desetiletá holčička jen tak otěhotnět?"
,,Nemůže,Pepíčku,"odpoví paní učitelka.
A Pepíček se zamračí:,,Vyděračka!"

Animace 0.1

29. listopadu 2009 v 17:49 | SKATE-gIrLs =*

Další Upa Mega Blbost

29. listopadu 2009 v 17:38 | SKATE-gIrLs =* |  Odpaďák xD
No vážně!Neklikej Na Celý Článek!!
.
.
.
.

Úplaná Kráwowina...!!

29. listopadu 2009 v 17:35 | SKATE-gIrLs =* |  Odpaďák xD
Tak konec.....už jsi kliknul!!
Tvoje bojová úloha:
Dej si takovýhle odkaz na svůj blog
A nebo.......................................
pošli odkaz na moje stránky někomu přes mail! (stačí jednomu)
...........................................................................
...........................................................................
JINAK!!!!!!!!!!!!!ZEMŘEŠ DO 7 DNÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2 Gr8 Wtipy...xP

29. listopadu 2009 v 15:06 | SKATE-gIrLs =* |  Vtipy & Hlášky
Sedí děda na lavičce v parku a usedavě pláče. Kolemjdoucí pán se ho ptá: "Dědo, co se Vám stalo?" "Představte si, doma mám krásnou mladou ženu." "A máte strach, že je Vám nevěrná?" "Kdepak, já jen zapoměl, kde bydlím."

Rus Němec a Čech se vsadí, kdo má nejvíce lesů. Letí okolo Ruska a říkají: "Rusko má poměrně docela málo lesů." Letí okolo Německa: "Musíme uznat, že Německo má více lesů než Rusko." Mezi tím zavolá Čech viliteli armády, ať se vojáci převléknou za stromy. Letí kolem Česka a říkají česko má nejvíce lesů. Najednou spadne jeden strom, druhý strom. Přběhne velitel armády a ptá se: "Jakto že jsi spadl?" "No, když se tady líbali dva milenci, tak jsem to ještě vydržel, ale když po mě lezla veverka rozepla mi poklopec a řekla jé to je pěkná šiška, tak jsem to opravdu nevydržel."


Blbinka...Homer Simpson xD

29. listopadu 2009 v 12:30 | SKATE-gIrLs =* |  Odpaďák xD

Pixels 0.2

29. listopadu 2009 v 12:27 | SKATE-gIrLs =*

Naše Keci 0.20 aneb jsme tu obě :D

28. listopadu 2009 v 20:14 | SKATE-gIrLs =*
Čaus čaus :D
jojo tak jsme tu jak sme slíbili :D ale už obě Kajulá und Pajulá ..máme to přespáčo a je to super :D naše keci,hlášky,námitky toe věc!Tohleto!!:-D nechtějte zažít :D škoda že není něde zábawka hned bych vysfištěla /Kajulá :D-píše :D/. A co wy?? Taky se necháwáte UNÁŠET NÁLADOU SOBOTNÍ NOCI/¨/večera :D/..W tom případě supéér :D..!! Nwme co už bysme napsali :D takže walííme a doufáme že si užíwáte ..
Takže čáááááááááws :D ROCK AND ROOOL :-D:D


waše Kajulá und Pajulá =D =P

Photoshoot 0.7

28. listopadu 2009 v 15:57 | SKATE-gIrLs =*

Upa Megální Kwásnej Sk8...:o*

28. listopadu 2009 v 15:25 | SKATE-gIrLs =* |  SKATE:Boardy

Naše Keci 0.19 aneb Dneska bude nej den Lidi :-D

28. listopadu 2009 v 13:14 | SKATE-gIrLs =*
Ahojec Ahojec tady Kajulá :P
tak jak se wám wede?? Poprawdě mě supa xD..Msm říct že je supa den! Dneska u ěm totiž bude spát Pajulá :P jojo moc se obě těšíme :-D tak to bude supa večer! Škoda že mám ty blbvý fixy!!:-/ bylo by to epší bez nich,mno mám je 3 den a už je to lepší,ale ještě to jde blbě kousat , bych si dala chipsy :-D ale t až tak za měsíc :-( toe na howno :-D..ale nějak to přežiju,,. bude prdel!!A co wy?? co plánujete jinak na wíkend?? Já už asi nic rozepisowat nebudu , ať si neříkáte : ,,Ježiš toe dlouhý!!,, :-D...Takže pP a wečer písnem s Pajulíí :-P :-D...
PS: Fixy vyfotím a fotky budou buď dnes večer bo zítra ;D...


AhooJ waše Kajulá :P

Hroooozně Smutný

27. listopadu 2009 v 19:58 | SKATE-gIrLs =*

Je to dlouhé, ale zkuste si to přečíst!!

Smutný příběh štěňátka
Nepamatuji si toho moc o místě, kde jsem se narodil. Bylo to stísněné a tmavé místo a lidé si s námi nikdy nechodili hrát. Pamatuji si maminku a její měkkou srst, ale byla často nemocná a velmi hubená. Měla jen velmi málo mléka pro mě a mé bratříčky a sestřičky. Pamatuji si, že mnozí z nich umřeli a velmi mi chyběli.
Pamatuji si na den, kdy mě vzali od maminky. Byl jsem velice smutný a vystrašený. Moje mléčné zoubky sotva vyrostly a opravdu jsem měl být ještě u maminky, ale ona byla taková nemocná a lidé stále mluvili o tom, že chtějí peníze a jde jim na nervy ten nepořádek, který já a moje sestra děláme. Tak nás dali do klece a vzali na neznámé místo. Pouze nás dva. Choulili jsme se k sobě a byli jsme tak vystrašení. Stále nás nikdo nepřišel pohladit. Tolik nových věcí, zvuků a pachů. Jsme v obchodě, kde je tolik různých zvířat. Některá piští, jiná mňoukají, další pípají. Moje sestřička a já jsme natlačení v malé kleci. Slyším i jiná štěňátka. Vidím lidi, kteří se na mne koukají, líbí se mi ,,malí lidé´´- děti, vypadají tak mile a směšně, jakoby si chtěli se mnou hrát. Celý den zůstáváme v malé kleci; někdy protivní lidé bouchnou do naší klece a vylekají nás. Často nás vyndávají ven, aby nás ukázali lidem. Někteří jsou jemní, jiní nám způsobují bolest; vždy slyšíme: ,,Ach, jací jsou rozkošní, chtěl bych jedno domů, ale nikdy si nás nikdo nevezme.


Moje sestřička minulou noc zemřela, když byla v obchodě tma. Položil jsem si hlavu na její jemný kožíšek a cítil jsem, jak život uniká z jejího malého hubeného tělíčka. Slyšel jsem je mluvit, že byla nemocná a že by mne měli prodat za sníženou cenu, abych co nejdříve opustil obchod. Myslím, že moje slabé zavytí bylo jediným projevem smutku nad mojí sestřičkou, neboť její tělíčko ráno vzali ven z klece a nevím jak s ním naložili.


Dnes přišla jedna rodina a koupila si mne! Och, šťastný den! Je to milá rodina. Opravdu, opravdu mě chtějí! Koupili mi misku a krmivo a malé děvčátko mne drží tak něžně v náručí. Mám ji tak rád! Mamka a taťka říkali, že jsem milé a krásné štěně! Dostal jsem jméno Anděl, neboli Andílek. Rád olizuji mé nové lidi. Rodina se o mne výborně stará, mají mne rádi a jsou něžní a milí. Jemně mne učí, co je správné a co ne, dávají mi dobré jídlo a moře lásky. Chci se jenom zavděčit těmto úžasným lidem. Mám velmi rád malé děvčátko a rád si s ním hraji a honím.


Dnes jsem byl u veterináře. Bylo to zvláštní místo a já jsem se bál. Dostal jsem nějaké injekce, ale moje nejlepší kamarádka, malé děvčátko, mne jemně držela a povídala, že to bude v pořádku. Tak jsem se uklidnil. Veterinář musel říkat něco smutného mé milované rodině, protože vypadali strašně smutní. Zaslechl jsem něco jako ,,silná dysplazie kloubů´´ a něco o mém srdci. Zaslechl jsem veterináře zašeptat něco o rádoby chovatelích a že moji rodiče určitě nebyli testovaní. Nevím, co to všechno znamená, ale bolí mne vidět moji rodinu takovou smutnou. Ale stále mne milují a já je mám také stále velice rád.


Už je mi 6 měsíců. Ve věku, kdy jsou jiná štěňátka silná a bláznivá, mne hrozně bolí jenom se pohnout. Bolest nikdy nepřestává. Bolí mne běhat a hrát si s mým milovaným děvčátkem a těžko se mi dýchá. Snažím se ze všech sil být silným štěňátkem, jakým bych měl být, ale je to těžké! Láme mi to srdce, když vidím děvčátko takové smutné a když slyším mamku a taťku říkat, že ,,asi už nastal ten čas´´. Několikrát jsem byl na tom místě u veterináře a zprávy nikdy nebyly dobré. Vždy mluví o ,,dědičných problémech´´.


Já přeci chci jen cítit teplé sluneční paprsky, hrát si a tulit se k mojí rodině. Minulá noc byla nejhorší. Bolest byla mou stálou společnicí. Teď už mne bolí i se postavit a napít se. Chci se postavit, ale můžu už jen kňučet bolestí.


Vzali mne naposledy do auta. Všichni jsou takoví smutní a já nevím proč. Byl jsem zlý? Snažil jsem se být hodný a mít všechny rád. Co jsem udělal špatně? Och, jen kdyby ta bolest pominula! Kdybych jen mohl usušit slzy mého děvčátka! Vystrčím jazyk, abych jí olíznul ruku, ale můžu jen zakňučet bolestí.


Stůl u veterináře je takový studený. Tak hodně se bojím. Všichni lidé mne objímají a hladí. Pláčí do mého kožíšku. Cítím jejich lásku a smutek. Podařilo se mi jemně oblíznout jejich ruce. Ani veterinář nevypadá dneska tak přísně. Je jemný a cítím jakousi úlevu. Děvčátko mne drží jemně a já jí děkuji za všechnu lásku, co mi dala. Cítím jemné píchnutí v přední tlapce. Bolest začíná ustupovat. Cítím, jak na mne jde klid. Teď můžu něžně olízat její ruku. Začínám vidět sny: vidím přicházet mojí maminku a mé bratříčky a sestřičky na vzdáleném zeleném místě. Říkají, že tam není bolest, jen pokoj a štěstí. Dávám mé rodině sbohem jediným způsobem, který znám - slabým zavrtěním ocásku. Doufal jsem, že s nimi strávím hodně, hodně měsíců, ale nebylo mi to souzeno. ,,Víte´´, povídal veterinář, ,,štěňata v pet-shopech nepochází od etických chovatelů´´. Bolest teď ustává a já vím, že přejde mnoho let, než uvidím svou milovanou rodinu znovu.
Kdyby se to jenom všechno událo jinak.
Tenhle příběh koluje po internetu, dejte si ho taky na svůj blog ať už se tohle nikdy nestane! Prosím...!!! Vám přece taky musí být líto toho štěňátka, ne?!


Naše Keci 0.18

27. listopadu 2009 v 14:50 | SKATE-gIrLs =*
Awoj Lidi...Asi Se Zeptám Na Pár OtázeQ...Ju...??Co Škola...??Co Blog...??JaQ se Fám Fede...??
Mě Pajule.i Docela Good...Teťkon Máme Spich S Kájuš...Jen Co Wám Sem něco napíš,,Pudu Za Ní...JaQ se Těšíte Na Wíkend...?Já Docl Jo...Wůbec Teda Nemám Předstawu,,,Co Budu Dělat...Už Aby Otewřeli w ZR Ten Nákupák...A Jooo...!!K Nám Zejtra Příde Malíř Malowat Chtbu...!!Chjooo...!!Zas Budu Zas Muset w 6 Stáwat...We Škole Sem Dostala Za 2 Z ČtvrdletQy...Wo Jeden Bod MíŇ A Mám Za 3...xP...Matika Je Ten NejNelogičtější Předmět Ze Wšech...!!Ani Neni Možný...Co Wy A ZnámQy...??Hle Asi Pudu...SbéčQa...??Nwm...Asi Oběhnem S Kajul_íí...!!Pp

ČernoBílé ObrázKy...

27. listopadu 2009 v 6:00 | Kajulá und Pajulá :P

Slíbené FotQy SamsunguS3650...Muck*

26. listopadu 2009 v 20:38 | SKATE-gIrLs =*
Samsung Korbi

Naše Keci 0.17

26. listopadu 2009 v 18:56 | SKATE-gIrLs =*
TaQ NejSpíš Bych Wás Měla Pozdrawit neŽ Začnu Zase Kecat...:D...TaG AHOJ...!JaQ se Fám Fede...??Kajula Už Má RownátQa...!!Fakt Jí To Moc Sekne...!!Škola Byla Celkem Gr8...Sme Byli W Knihowně...Mám Dalších Deset KnížeQ...Četli Ste někdy Metráčka...??Gr8 Knížka Wod Rudolfa...Co Wy JinaQ...??Já Sem NesQa Musela Blekince Wyčistit Klec...Teť Se Práwě Čumim na Ulisssííí...Díwali ste se Wčera na Plzáka...??Docela Gr8 Díl...NeSka Nám Ďál Pan Prokop Zábradlí...Naši NesQa Byli NakuPowat nějaký DárQy...Sem Ještě Doděláwala Projekt Do Přírazu...Na A1...Ďes A Hrůza...!!Jink Sem nesQa Dostala...:2,2,2 Z Matiky...1 Z AjinQy...1,1 Z ČejáKu...tOHLE SeM Psala I Na HwězdnýýBlogíís ...Na Co Se DnesQa Budete Čučet...??Já Asi Na Ordinaci...TaG Co Blog...??Jnk Widěli ste Reklamu Na Ten Samsung corby S3650...!!Je uŽááá...Dám Wám Sem Fota Co Sem Našla na Google...!!Já Asiii Poletim Přidat Něco Na Stars-x...Sámo Že I Sem...!!Oběhnu...Pac A Pusu...!

SKATE:Trik 0.1 -Kik Flip

25. listopadu 2009 v 22:05 | SKATE-gIrLs =* |  Odpaďák xD
http://www.vewdo.com/images/kickflip.jpg

AhooJ :D-Zejtra to přijde..!!

25. listopadu 2009 v 19:05 | SKATE-gIrLs =*
Drag and Drop or Double Click..Ahojk :-) tady je Kajulá
tak jak se wám wede?? Mě celkem supá :D).. Mno dneska ve škole to celkem šlo :) dostala jsem 2 ze zkoušení z matiky..takže supáá xD a to mě to včera Facebook řek :-D prej zítra dostanete ve škole za 2 a já fakt že jo :-D ale taky za 1 z fyziky :-D ale tak je to tám :-D..Jinak zítra jdu do školy jen na dwě hodiny :-P pač pak jdu an lepení fixních rownátek :-( :D nechám si černo zelený, bo černo červený a když to nebude mít tak červeno zelený bo tak nějak :-D ..Mno jinak zašla jsem wám sem napsat jsem na facebooku,icQ a kukám na Ulici..jinak asi půjdu k nám na Starsky a k sobě na blog ... Takže pP :-)

waše Kajuláá
PS: -TU- Můj blog :)

Pearcingy...% /

24. listopadu 2009 v 15:52 | SKATE-gIrLs =* |  Odpaďák xD

Skate boty 0.4 - DC /0.2/

24. listopadu 2009 v 6:34 | SKATE-gIrLs =* |  SKATE:Boty


Pixels 0.1

24. listopadu 2009 v 6:34 | SKATE-gIrLs =*

Drag and Drop or Double ClickDrag and Drop or Double ClickDrag and Drop or Double ClickDrag and Drop or Double ClickDrag and Drop or Double ClickDrag and Drop or Double ClickDrag and Drop or Double ClickDrag and Drop or Double ClickDrag and Drop or Double ClickDrag and Drop or Double ClickDrag and Drop or Double ClickDrag and Drop or Double Click

Skate boty 0.3 - DC /0.1/

24. listopadu 2009 v 6:23 | SKATE-gIrLs =* |  SKATE:Boty

click ↓↓

Náwštěwnost::16.11. 2009 - 22.11. 2009

23. listopadu 2009 v 20:13 | SKATE-gIrLs =*
Navstevnost za minuly tyden (16.11. 2009 - 22.11. 2009) je:

Pondeli: 22
Utery: 19
Streda: 25
Ctvrtek: 39
Patek: 25
Sobota: 22
Nedele: 17

Celkem: 169

Upa gr děkujem :-P :D :)

Naše Keci 0.16

23. listopadu 2009 v 19:14 | SKATE-gIrLs =*
Čausec Lidi...JaQ se Fede...??...Mě MoooOx Gr8...Zejtra Bude Buzerace...!!Potlesk *219*JoO...Né,,Kecám...Hele abyste Tomu Rozuměli...Naše UčitelQa Má Trojklanej nerF...Budou Jí Zase Řezat DrŠku,,,Jede Do Prahy...Máme Supla a To je Dycky Buzerace Praktikantky JaQ Swi*a...Nm Chybu...Dnešní Den...
1.RánoKafe *35*...:Hygiena...PapáÁní...
2.ŠkolaStudentík *532*....Gr8...Domácáků DoOost...
3.DomaPohodička *399*...:Rodinná Pohoda...
4.K WečeřiPizza *258*...:Hranols a MinerálQa...StrááÁááášně Zdrawí...
5.BlogPařan *167*...:Píšu...Přidáwám...Oběhnu...

Jo A Našla Sem Super Smaila...::Drbání zad :-) *64*
Drbání Zad...: )...Přidám NějaQý Šůty...Pp...

Avatary 0.4

23. listopadu 2009 v 19:01 | SKATE-gIrLs =*

Photoshoot 0.1

22. listopadu 2009 v 20:07 | Kajulá und Pajulá :P


Skate boty 0.2 - DC

22. listopadu 2009 v 20:05 | SKATE-gIrLs =* |  SKATE:Boty

Kusovka 0. 7 /CupCake/

20. listopadu 2009 v 18:35 | SKATE-gIrLs =*

Naše Keci 0.15

20. listopadu 2009 v 16:42 | SKATE-gIrLs =*
Čaus Lidi...Troch Nestíháme...Kajul_íí ByLa NesQa Na Florecu...Myslim Že Jee Asi Celkem Dost Utahaná....Pro Přehled::...Pajule.e...Jnk Máme Hodně New Affs...Můžete si Prohlídnout Dole...Jinač U Mě cEleKem Pohoda...Až Na Ten Mini Zkluz...JaQ ste si Určo Wšichni Wšimly Máme DALŠÍ (to znamená že blogisti Furt zůstáwaj...!!) Blog...Strars-x...Zarůčeně Zajdite...Budu Mu Přezdíwat HwězdBlogííís...Abyste se nelekly...Přidala sem SemQa Nějakej Šůt...KusKus...A Tendle Článek...Tipické Otázky...:Čo Škola...??Co Blog...??JaQ se Fede...??...xDxPTake it all off!Zejtra Držte PalečQy Zas Mě...I W Nedělu...!!Pls...Víťan Mě Překecal Abych šla na Krajský Mistrowstwí...Sámo Že Plawání...Sem Mu teDa Jako řikala Že Se Asi Zbláznil,,,Pomát,,,Adalší Wýrazy Který Na Značujou jEho Bláznovstí...Oh shake fist *2054*ToTálně UJETEJ NÁPAD...!!Zejtra Mě Čeká Jihlawa...Se Z Toho Ze Wšeho Zblázním...Shodou Okolností...::W Jihlavě je To Mistrowstwí...Nj...To Je Asi Wše...Pudu Napsat na Hwězdy...